WARSZAWA: GRUPA TERAPEUTYCZNA DLA MŁODYCH KOBIET - JAK OBCHODZIĆ SIĘ Z APETETYTEM NA DOBRE ZWIĄZKI?

Utworzono: 2010-01-07

Jeśli zakochując się, zapominasz o tym, co dla Ciebie ważne. Jeśli w związkach masz więcej problemów niż radości. Jeśli wciąż trafiasz na niewłaściwych” facetów. Jeśli Twój związek kończy się, zanim na dobre się zaczął. Jeśli po tym, co działo się w Twoim życiu, jesteś ciągle sama i boisz się o to, że znany z przeszłości koszmar może powrócić. To z myślą o Tobie powstaje: GRUPA TERAPEUTYCZNA DLA MŁODYCH KOBIET (20-30 LAT) JAK OBCHODZIĆ SIĘ Z APETETYTEM NA DOBRE ZWIĄZKI?”

Podczas spotkań będziesz miała okazje pokonywać własne lęki i ograniczenia, rozpoznawać swoje prawdziwe potrzeby i oczekiwania oraz rozwijać umiejętności ułatwiające dokonywanie dobrych wyborów. Będziesz mierzyła się między innymi z pytaniami takimi jak:

• Czego oczekujesz od związku z mężczyzną i skąd ten pomysł?
• Jaki bagaż wnosisz do związku i jak się z nim obchodzisz?
• Czy mężczyzna, którego wybierasz, to ten, którego szukasz?
• Jak Twój stosunek do siebie wpływa na Twoje relacje?
• Jak żyć kiedy on Was i Siebie niszczy?

Jeżeli jesteś zainteresowana naszą ofertą zadzwoń i umów się na spotkanie wstępne: 022 646-22-56.
Zaczynamy 18 lutego 2009 Zajęcia będą się odbywać w czwartki w godz. 17.00 - 21.00 Zaplanowaliśmy również 2 spotkania weekendowe w godz. 10.00-19.00 27-28 luty i 17-18 kwietnia (sobota i niedziela), W sumie 70 godzin spotkań z samą sobą i z innymi młodymi kobietami w okresie od lutego do kwietnia 2010.

Zajęcia odbywają się w siedzibie FUNDACJI C.E.L. ul. Sandomierska 23 lok 52.
Zapraszaja: Hanna Samson i Małgorzata Płócińska

Udział w zajęciach jest nieodpłatny!!! Program realizowany jest w ramach dotacji Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

Źródło: www.feminoteka.pl