WARSZAWA: "PROGRAM WSPARCIA MŁODYCH KOBIET Z DZIELNICY WOLA"

Utworzono: 2012-06-01

WARSZTATY COACHINGOWE DLA MŁODYCH KOBIET W WIEKU 18 – 22 LATA

Zapraszamy młode kobiety w wieku 18-22 lata, mieszkanki Woli, do udziału w warsztatach coachingowych, których celem jest pomoc w przezwyciężaniu  konfliktów związanych z podejmowaniem nowych ról oraz kompleksowe wsparcie w planowaniu swojej ścieżki życiowej i zawodowej. Zapraszamy kobiety, które pragną się rozwijać i przekraczać ograniczenia związane z nadużyciami doświadczonymi w przeszłości min. z syndromem DDA, przemocą w rodzinie.

Tematyka warsztatów:

Kogo zapraszamy:

Zapraszamy młode kobiety w wieku 18-22 lata, mieszkanki dzielnicy Wola miasta stołecznego Warszawa, które są zainteresowane rozwojem swoich zasobów osobistych, przeżywają konflikty związane z podejmowaniem nowych ról, potrzebują wsparcia w obszarze planowaniu swojej ścieżki życiowej i zawodowej, pochodzą z rodzin w których jest lub był problem alkoholowy, doświadczyły w przeszłości przemocy. Liczba miejsc ograniczona do 16 osób.

Przebieg programu:

Zadanie będzie realizowane metodami obejmującymi wsparcie grupowe (5 spotkań warsztatowych w terminach: 27-29 lipca, 29-30 września, 13-14 października, 24-25 listopada, 08-09 grudnia 2012 roku) oraz wsparcie indywidualne  służące  pomocy udzielanej uczestniczkom pomiędzy spotkaniami grupowymi.

Warunkami uczestnictwa w zajęciach są:

•udział w spotkaniu indywidualnym z osobą prowadzącą zajęcia, kwalifikującą do grupy;

•deklaracja udziału w całości programu (spotkania warsztatowe i indywidualne ) w okresie od lipca do grudnia 2012). Uczestnictwo w zajęciach jest całkowicie bezpłatne.

Miejsce spotkań:

Spotkania  warsztatowe będą odbywały się w salach Ośrodka Kultury Wola przy ul. Obozowej 85 w Warszawie.

Prowadzenie:

Grupa będzie prowadzona przez dwie wykwalifikowane psychoterapeutki, posiadające wieloletnie doświadczenie  w pracy z kobietami Hannę Wieloch i Agnieszkę Czapczyńską (info na stronie www.miejscekobiet.pl)

Kontakt:

Rozmowy kwalifikujące do udziału w zajęciach, po uprzednim ustaleniu telefonicznym pod nr 0-535 563 623, 0-606 406 555 lub mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Źródło: www.miejscekobiet.pl