Spotkanie: Wyzwania w małżeństwie i związkach

15.07.2019

W czasie zajęć grupowych mogą Państwo:

  • sprawdzić, co z rzeczy potrzebnych do budowania dobrych związków już macie i z jakiego ważnego powodu tego nie używacie; czasami nie uda się reanimować związku, ale można zbudować rodzicielską współpracę,
  • przekonać się o własnej wartości i odkopać magazyn nieograniczonych zasobów osobistych i rodzinnych, które mogą być wsparciem gdy się pogubicie,
  • uznać co jest Waszą sprawa, a co od Was nie zależy i nauczyć się podejmować sensowne decyzje w oparciu o fakty bez wikłania się w kolejne mity,
  • nauczyć się mówić to co chcecie, tak jak chcecie i wtedy kiedy chcecie,
  • nauczyć się efektywnych strategii rozwiązywania problemów i konfliktów oraz budowania współpracy mimo wszystko. 

Spotkania grupowe zaczynają się 8 września, a kończą 24 listopada 2019. Planowane są dwa spotkania dwudniowe oraz dwa jednodniowe.

  • 8 września
  • 5-6 października
  • 3 listopada
  • 23-24 listopada

Osoby zainteresowane proszone są o telefon pod numerem (22) 646 22 56. Oferta skierowana jest tylko do mieszkańców Warszawy. Udział w zajęciach jest nieodpłatny. 

Zapraszamy!

Inne z kategorii

Terapia pary z doświadczeniem traumy (3/140/2022)

Terapia pary z doświadczeniem traumy (3/140/2022)

05.02.2025

Adam Chojnacki

Doświadczanie konsekwencji traumy przez jednego...

czytaj dalej
Nowy videocast pisma „Niebieska Linia" już jest!

Nowy videocast pisma „Niebieska Linia" już jest!

19.07.2026

Tak, różnego rodzaju reakcje ciała na trudne wydarzenia – ból, tiki, problemy ze snem, ze skórą,...

czytaj dalej

Newsletter Niebieskiej Linii

Dołącz do biuletynu Niebieskiej Linii i otrzymuj wszystkie bieżące informacje o akcjach, szkoleniach, wydarzeniach oraz nowych artykułach.

Ostatnie czasopisma