Nowości ze strony www.niebieskalinia.pl (31.05.2019)

   logo nl

 

Nowości "Niebieskiej Linii" 

(31.05.2019)  


55576523 2070112636621773 3796554053744328704 n

 Znajdź nas na: FacebookTwitterGoogle Bookmarks

 

Aktualności

Rusza program „Warszawa dla kobiet”

Powołanie Pełnomocniczki ds. Kobiet i Rady Kobiet, programy pomocowe i bezpieczeństwa, zwiększenie dofinansowania in vitro, szczepienia przeciwko HPV i dostęp do opieki lekarskiej bez klauzuli sumienia – to główne punkty programu Warszawa dla kobiet.

Czytaj więcej...

Spotkanie BKDS ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie (10.06.2019)

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 10 czerwca br. w siedzibie Powiślańskiej Fundacji Społecznej, przy ul. Mokotowska 55 lok. 4 w godzinach 14.00-16.00.

Serdecznie zapraszamy!


Raport "Patotreści w internecie"

Raport "Patotreści w internecie" opracowany został przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę we współpracy z Rzecznikiem Praw Obywatelskich oraz przy wsparciu Orange Polska.

Czytaj więcej...

Grupa Otwarcia dla Młodzieży

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku od 18 do 26 roku życia w kryzysie psychologicznym, doświadczające  długotrwale obniżonego nastroju.

Czytaj więcej...

Warsztat: Moc jest w nas, a nie w naszych przekonaniach

Poradnia ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie WOIK przy ul. Belgijskiej 4 w Warszawie zaprasza na cykl spotkań warsztatowych Moc jest w nas, a nie w naszych przekonaniach.

Czytaj więcej...

Warsztaty radzenia sobie ze stresem

W imieniu Punktu Interwencyjnego Warszawskiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej serdecznie zapraszamy na cykl spotkań warsztatowych poświęconych radzeniu sobie ze stresem.

Czytaj więcej...

 

Ekspert radzi

Wirus samotności

ekspert radzi nJakie są związki poczucia samotności z przemocą doznawaną wśród bliskich? Co jest skutkiem, a co przyczyną? Czy można w ogóle mówić o samotności w przypadku osób splecionych silną, chociaż destrukcyjną więzią?

Czytaj więcej...

Bezpośrednio i telefonicznie - dla świadków i ofiar

ekspert radzi nPogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"  IPZ jest wyjątkową placówką - oprócz poradni środowiskowej, dysponuje także Poradnią Telefoniczną (pod numerem telefonu 22 668 70 00). Pomoc interwencyjna zyskuje przez to dodatkowy wymiar. Klient, przychodząc osobiście, może liczyć na dodatkowe wsparcie w chwilach kryzysu poprzez rozmowę telefoniczną.

Czytaj więcej...

 

LOGO biale finansowanieNiebieska Akademia Warszawska

Zadanie pn. „Zapewnienie kompleksowej i interdyscyplinarnej pomocy specjalistycznej osobom i rodzinom dotkniętym przemocą" finansuje m.st. Warszawa. 

Dwumiesięcznik Niebieska Linia
--