Nowości ze strony www.niebieskalinia.pl (31.05.2019)

   logo nl

 

Nowości "Niebieskiej Linii" 

(31.05.2019)  


Warszawski Portal Antyprzemocowy

 Znajdź nas na: FacebookTwitterGoogle Bookmarks

 

Aktualności

Rusza program „Warszawa dla kobiet”

Powołanie Pełnomocniczki ds. Kobiet i Rady Kobiet, programy pomocowe i bezpieczeństwa, zwiększenie dofinansowania in vitro, szczepienia przeciwko HPV i dostęp do opieki lekarskiej bez klauzuli sumienia – to główne punkty programu Warszawa dla kobiet.

Czytaj więcej...

Spotkanie BKDS ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie (10.06.2019)

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 10 czerwca br. w siedzibie Powiślańskiej Fundacji Społecznej, przy ul. Mokotowska 55 lok. 4 w godzinach 14.00-16.00.

Serdecznie zapraszamy!


Raport "Patotreści w internecie"

Raport "Patotreści w internecie" opracowany został przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę we współpracy z Rzecznikiem Praw Obywatelskich oraz przy wsparciu Orange Polska.

Czytaj więcej...

Grupa Otwarcia dla Młodzieży

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku od 18 do 26 roku życia w kryzysie psychologicznym, doświadczające  długotrwale obniżonego nastroju.

Czytaj więcej...

Warsztat: Moc jest w nas, a nie w naszych przekonaniach

Poradnia ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie WOIK przy ul. Belgijskiej 4 w Warszawie zaprasza na cykl spotkań warsztatowych Moc jest w nas, a nie w naszych przekonaniach.

Czytaj więcej...

Warsztaty radzenia sobie ze stresem

W imieniu Punktu Interwencyjnego Warszawskiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej serdecznie zapraszamy na cykl spotkań warsztatowych poświęconych radzeniu sobie ze stresem.

Czytaj więcej...

 

Projekt współfinansuje m.st. WarszawaWarszawski Portal Antyprzemocowy

Zadanie pn. „Zapewnienie kompleksowej i interdyscyplinarnej pomocy specjalistycznej osobom i rodzinom dotkniętym przemocą" współfinansowane jest ze środków m.st. Warszawa. 

Dwumiesięcznik Niebieska Linia
--