Nowości ze strony www.niebieskalinia.pl (2017-11-25)

   logo nl

 

Nowości "Niebieskiej Linii" 

(2017-11-25)  


Warszawski Portal Antyprzemocowy

 Znajdź nas na: FacebookTwitterGoogle Bookmarks

Aktualności

Ruszyła akcja 16 Dni Przeciw Przemocy ze względu na Płeć

16dni fc 20016 Dni Akcji Przeciw Przemocy ze względu na Płeć to międzynarodowa kampania, organizowana przez Center for Women’s Global Leadership i poświęcona wspieraniu i koordynacji pracy mającej na celu zlikwidowanie przemocy ze względu na płeć na poziomie lokalnym, państwowym i międzynarodowym.

 

 

Czytaj więcej...

Premiera pierwszego ze spotów, promujących kampanię „(Nie)Bądź miła”

16dni fc 200Od dziś, między 25 listopada a 10 grudnia, w 180 krajach świata realizowana będzie największa akcja poświęcona tematowi przemocy wobec kobiet. Również i w tym roku w wydarzeniu udział weźmie Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” IPZ, która specjalnie na tę okoliczność rusza z kampanią „(Nie)Bądź miła”.

 

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na spotkanie "Jak RPO może pomóc osobom doświadczającym przemocy w rodzinie?" z dr Sylwią Spurek

16dni fc 200Pogotowie Niebieska Linia IPZ zaprasza na spotkanie Jak RPO może pomóc osobom doświadczającym przemocy w rodzinie? z dr Sylwią Spurek, Zastępczynią Rzecznika Praw Obywatelskich, poświęcone pomocy prawnej dla osób doświadczających przemocy w rodzinie.

 

 

Czytaj więcej...

Symulacja rozprawy - warsztaty dla kobiet pokrzywdzonych przestępstwem

16dni fc 200Dnia 4 grudnia br. w godz. 17.30-20.00 w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Warszawie adwokatki i adwokaci z Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie przeprowadzą warsztaty praktyczne dla kobiet, pokrzywdzonych przestępstwem.

 

 

Czytaj więcej...

 

Projekt współfinansuje m.st. WarszawaWarszawski Portal Antyprzemocowy

Zadanie pn. „Zapewnienie kompleksowej i interdyscyplinarnej pomocy specjalistycznej osobom i rodzinom dotkniętym przemocą" współfinansowane jest ze środków m.st. Warszawa. 

Dwumiesięcznik Niebieska Linia
--