Nowości ze strony www.niebieskalinia.pl (2018-01-30)

   logo nl

 

Nowości "Niebieskiej Linii" 

(2018-01-30)  


Warszawski Portal Antyprzemocowy

 Znajdź nas na: FacebookTwitterGoogle Bookmarks

AKTUALNOŚCI

Grupa psychoedukacyjno-wsparciowa (czwartkowa)

Komitet Ochrony Praw Dziecka serdecznie zaprasza do udziału w grupie psychoedukacyjno-wspariowej dla rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym.

Czytaj więcej...

Grupa psychoedukacyjno-wsparciowa (środowa)

Komitet Ochrony Praw Dziecka serdecznie zaprasza do udziału w grupie psychoedukacyjno-wspariowej dla rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym.

Czytaj więcej...

Warsztaty rozwojowe dla kobiet "Kolory na drodze życia"

Wędrujemy drogą naszego życia, skupione czy to na zadaniach, które mamy wykonać, czy na ludziach, którym chcemy pomóc. Nasze własne potrzeby często schodzą na dalszy plan. Dlatego warto czasem zboczyć z obranego szklaku i zatrzymać się na chwilę. 

Czytaj więcej...

Spotkanie KDS ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie (19.02.2018)

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 19 lutego br. w siedzibie Stowarzyszenia Niebieska Linia, przy ul. Jaktorowskiej 4 w godzinach 14.00-16.00.

Serdecznie zapraszamy!

 

WIADOMOŚCI 

Szukasz pomocy prawnej?

logo Niebieska Linia

Prawnicy Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” udzielają porad nie tylko przez telefon oraz w czasie spotkań indywidualnych, lecz także poprzez e-mail. Klienci Pogotowia mogą uzyskać pomoc m.in. w zapoznaniu się z przysługującymi prawami, znalezieniu właściwych rozwiązań prawnych czy napisaniu odpowiedniego pisma do sądu, instytucji czy urzędu.

Czytaj więcej...

Wiosenna edycja szkoleń Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie (SPPwR) oraz Studium Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie (SPOPR)

Pogotowie Niebieska Linia IPZ informuje o terminach wiosennych edycji szkoleń Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie (SPPwR) oraz Studium Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie (SPOPR) w 2018 roku.

Szkolenia te przygotowują do uzyskania certyfikatu specjalisty w zakresie pomocy ofiarom przemocy w rodzinie wydawanego przez Instytut Psychologii Zdrowia PTP.

Czytaj więcej...

 

Projekt współfinansuje m.st. WarszawaWarszawski Portal Antyprzemocowy

Zadanie pn. „Zapewnienie kompleksowej i interdyscyplinarnej pomocy specjalistycznej osobom i rodzinom dotkniętym przemocą" współfinansowane jest ze środków m.st. Warszawa. 

Dwumiesięcznik Niebieska Linia
--