Nowości ze strony www.niebieskalinia.pl (2018-05-21)

   logo nl

 

Nowości "Niebieskiej Linii" 

(2018-05-21)  


Warszawski Portal Antyprzemocowy

 Znajdź nas na: FacebookTwitterGoogle Bookmarks

 

Aktualności

Jeszcze tylko do 31 maja br. czekamy na zgłoszenia do konkursu "Policjant, który mi pomógł"

logo ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł"

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ serdecznie zaprasza do składania zgłoszeń w XI edycji ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł". Kandydatów zgłaszać mogą zarówno osoby indywidualne, jak i przedstawiciele organizacji oraz instytucji (z wyjątkiem Policji). Zgłoszenia w ramach obecnej edycji przyjmowane są do 31 maja br. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.

Czytaj więcej...

Projekt rozwoju osobistego "Rozwinąć skrzydła" dla kobiet z dzielnicy Ochota doświadczających przemocy w bliskich relacjach.

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w projekcie rozwoju osobistego dla kobiet doświadczających przemocy w bliskich relacjach "Rozwinąć skrzydła".

Czytaj więcej...

Nowy numer dwumiesięcznika „Niebieska Linia” (Nr 2/115/2018)

Drogie Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy,

Wiosna dopiero co wybuchła, ale jesień (wyborcza) będzie już za chwilę. To świetny czas, aby sprawdzić co kandydaci i kandydatki na radne/-ych mają do zaproponowania osobom doznającym przemocy w rodzinie.

Czytaj więcej...

Spotkanie BKDS ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie (18.06.2018)

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 18 czerwca br. w siedzibie Komitetu Ochrony Praw Dziecka, przy ul. Oleandrów 6 (III piętro) w godzinach 14.00-16.00

Serdecznie zapraszamy!

 

Projekt współfinansuje m.st. WarszawaWarszawski Portal Antyprzemocowy

Zadanie pn. „Zapewnienie kompleksowej i interdyscyplinarnej pomocy specjalistycznej osobom i rodzinom dotkniętym przemocą" współfinansowane jest ze środków m.st. Warszawa. 

Dwumiesięcznik Niebieska Linia
--