Nowości ze strony www.niebieskalinia.pl (31.10.2018)

   logo nl

 

Nowości "Niebieskiej Linii" 

(31.10.2018)  


Warszawski Portal Antyprzemocowy

 Znajdź nas na: FacebookTwitterGoogle Bookmarks

 

Aktualności

Nowy numer dwumiesięcznika „Niebieska Linia” (5/118/2018)

00011

 

Szanowni Państwo, z ogromną radością informujemy, iż pojawił się kolejny numer (5/118/2018) naszego dwumiesięcznika „Niebieska Linia”. 

Więcej informacji na temat bieżącego numeru znajdą Państwo pod adresem: http://www.niebieskalinia.pl/pismo/biezacy-numer

Serdecznie zachęcamy do lektury!

Już cztery Centra Pomocy Dzieciom wspierają dzieci krzywdzone w Polsce

Dokładnie 12 października br. do Sieci Centrów Pomocy Dzieciom koordynowanej przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę dołączyła czwarta placówka. Najnowsze Centrum, otwarte w Białymstoku, prowadzi Stowarzyszenie Klanza

Czytaj więcej...

 

Nadchodzące wydarzenia

19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży

wwsf yellow ribbon en

 

Jak co roku przez pierwszych dziewiętnaście dni listopada prowadzone są działania edukacyjne i profilaktyczne zmierzające do zwiększania świadomości i umiejętności umożliwiających skuteczne przeciwstawianie się przemocy. Co ważne, kampania jest prowadzona co roku na całym świecie. Inicjatywa jest koordynowana przez genewską organizację zajmującą się prawami dzieci i kobiet – Women’s World Summit Foundation.

Czytaj więcej...

 

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Ofiary przemocy. Osoba doświadczająca przemocy w świetle milczenia czy wsparcia? Człowiek człowiekowi… Refleksje interdyscyplinarne"

W imieniu Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL serdecznie zapraszamy do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Ofiary przemocy. „Osoba doświadczająca przemocy w świetle milczenia czy wsparcia? Człowiek człowiekowi… Refleksje interdyscyplinarne”

Czytaj więcej...

 

Spotkanie BKDS ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie (12.11.2018)

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 12 listopada br. w siedzibie Centrum Praw Kobiet, przy ul. Pięknej 66A (V piętro) w godzinach 14.00-16.00.

Serdecznie zapraszamy!

Warsztat: "Co już za mną, a co jeszcze przede mną".

W imieniu Towarzystwa Pomocy Młodzieży serdecznie zapraszamy na warsztat Co już za mną a co jeszcze przede mną - o wdzięczności i marzeniach.

Czytaj więcej...

 

Projekt współfinansuje m.st. WarszawaWarszawski Portal Antyprzemocowy

Zadanie pn. „Zapewnienie kompleksowej i interdyscyplinarnej pomocy specjalistycznej osobom i rodzinom dotkniętym przemocą" współfinansowane jest ze środków m.st. Warszawa. 

Dwumiesięcznik Niebieska Linia
--