Czy doświadczanie przemocy zwiększa ryzyko występowania chorób w naszym organizmie?
Aktualności
Doświadczenie przemocy ze strony partnera zwiększa ryzyko występowania chorób przewlekłych i psychicznych. Narażone są szczególnie kobiety.
Najnowsze badania przeprowadzone w Nowej Zelandii, które prowadziła dr Janet Fanslow ze School of Population Health, University of Auckland wskazują na szerokie konsekwencje doświadczenia przemocy.
Więcej informacji w artkule Biznes Newseria: Dowiedz się więcej
Inne z kategorii
Binarna przemoc – czyli o przemocy wobec kobiet ciężarnych (1/114/2018)
01.07.2025
Małgorzata Przybysz-Zaremba
Szok...
czytaj dalej