KRAKÓW. KONFERENCJA "BEZPIECZNY INTERNET"

12.01.2006

Konferencje „Bezpieczny Internet” objęte zostały patronatem Ministra Edukacji i Nauki, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministra Sprawiedliwości, Rzecznika Praw Dziecka, Urzędu Ochrony Konkurencji i konsumentów, Komendy Głównej Policji, Polskiego Komitetu ds. UNESCO oraz Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF. Patronami Honorowymi krakowskiej konferencji są Prezydent Miasta Krakowa oraz Marszałek Województwa Małopolskiego.[...]

Źródło: www.ngo.pl

Inne z kategorii

Październikowy numer „Niebieskiej Linii" już jest!

Październikowy numer „Niebieskiej Linii" już jest!

30.10.2025

czytaj dalej
Nowy odcinek videocastu już jest – zapraszamy na nasz kanał YouTube!

Nowy odcinek videocastu już jest – zapraszamy na nasz kanał YouTube!

21.11.2025

Doświadczenie przemocy domowej w dzieciństwie może odbić się na całym życiu. Co ważne – konsekwencje...

czytaj dalej

Newsletter Niebieskiej Linii

Dołącz do biuletynu Niebieskiej Linii i otrzymuj wszystkie bieżące informacje o akcjach, szkoleniach, wydarzeniach oraz nowych artykułach.

Ostatnie czasopisma