RZĄDOWY PROGRAM "ŚWIETLICA, PRACA I STAŻ - SOCJOTERAPIA W ŚRODOWISKU WIEJSKIM"
Aktualności
Program określa zasady partnerstwa samorządów województw oraz ministerstw: Polityki Społecznej, Gospodarki i Pracy oraz Zdrowia, w tym Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w uruchamianiu i finansowaniu działalności tego typu placówek. Do końca 2005 r. przewidziano pilotaż programu, który będzie realizowany w kilku województwach (dolnośląskim, wielkopolskim, małopolskim i warmińsko-mazurskim).
Zostanie również powołany Zespół Koordynacyjny wspierający proces wdrażania programu. Pierwsze spotkanie poświęcone ustaleniu zasad i harmonogramu realizacji projektu zostało zaplanowane na 20 lipca br. w Ministerstwie Polityki Społecznej (godz. 12.00).
Inne z kategorii
Zostań koordynatorem(-ką) poradni pomocowej platformy dla osób w kryzysie psychicznym
18.06.2025
Poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora(-ki)...
czytaj dalej
Przemoc instytucjonalna (2/109/2017)
14.03.2025
Mariusz Sobkowiak
Przemoc instytucjonalna to pojęcie, które od...
czytaj dalej