RZĄDOWY PROGRAM "ŚWIETLICA, PRACA I STAŻ - SOCJOTERAPIA W ŚRODOWISKU WIEJSKIM"

14.07.2005

Program określa zasady partnerstwa samorządów województw oraz ministerstw: Polityki Społecznej, Gospodarki i Pracy oraz Zdrowia, w tym Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w uruchamianiu i finansowaniu działalności tego typu placówek. Do końca 2005 r. przewidziano pilotaż programu, który będzie realizowany w kilku województwach (dolnośląskim, wielkopolskim, małopolskim i warmińsko-mazurskim).

Zostanie również powołany Zespół Koordynacyjny wspierający proces wdrażania programu. Pierwsze spotkanie poświęcone ustaleniu zasad i harmonogramu realizacji projektu zostało zaplanowane na 20 lipca br. w Ministerstwie Polityki Społecznej (godz. 12.00).

Źródło: www.parpa.pl

Inne z kategorii

Zostań koordynatorem(-ką) poradni pomocowej platformy dla osób w kryzysie psychicznym

Zostań koordynatorem(-ką) poradni pomocowej platformy dla osób w kryzysie psychicznym

18.06.2025

Poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora(-ki)...

czytaj dalej

Przemoc instytucjonalna (2/109/2017)

14.03.2025

Mariusz Sobkowiak

Przemoc instytucjonalna to pojęcie, które od...

czytaj dalej

Newsletter Niebieskiej Linii

Dołącz do biuletynu Niebieskiej Linii i otrzymuj wszystkie bieżące informacje o akcjach, szkoleniach, wydarzeniach oraz nowych artykułach.

Ostatnie czasopisma