WARSZAWIACY CHCĄ GODZINY POLICYJNEJ DLA DZIECI
Aktualności
- Zakazy zawsze przynoszą odwrotny skutek. Jeśli zakaże się młodym ludziom wychodzenia z domów, to będą to robić na przekór - uważa Julia Stebińska, uczennica klasy IC w LO im. Stanisława Staszica w Warszawie. - Zresztą w nocy nic się strasznego nie dzieje.Odmiennego zdania są dorośli. - Nieletni powinni być w nocy odwożeni do domów przez policję. Nie chodzi o to, że mogą być zagrożeniem, ale o to, że są zagrożeni - tłumaczy Julia Zaręba, mama 15-latka. Pomysł podoba się również straży miejskiej.
Inne z kategorii
Nowy odcinek videocastu już jest – zapraszamy na nasz kanał YouTube!
21.11.2025
Doświadczenie przemocy domowej w dzieciństwie może odbić się na całym życiu. Co ważne – konsekwencje...
czytaj dalej