OLSZTYN: WARSZTATY "JAK RADZIĆ SOBIE Z AGRESJĄ I PRZEMOCĄ WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY W SZKOŁACH"
Aktualności
Zapraszamy nauczycieli, wychowawców i pedagogów z olsztyńskich szkół podstawowych na bezpłatne zajęcia warsztatowe. Są to warsztaty umiejętności wychowawczych (z wykorzystaniem technik audiowizualnych) przygotowujące nauczycieli i wychowawców do konstruktywnych działań wobec zjawisk agresji i przemocy występujących u dzieci i młodzieży w szkołach podstawowych.
W trakcie czterech spotkań weekendowych od września do listopada odbędzie się 60 godzin zajęć w Szkole Podstawowej nr 2 w Olsztynie przy ul. Kościuszki 70. Warsztaty poprowadzą trenerki Iwona Jopek (pedagog) i Małgorzata Sodel - Napierała (psycholog).
Szczegóły na http://www.okno.akcja.pl/
Zapisy:• tel. 600 380 313 • e-mail: stowarzyszenie_okno@tlen.pl
Organizator: Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Twórczej „Okno”
Inne z kategorii
Zostań KONSULTANTEM(-TKĄ) na czacie w całodobowej Poradni On-Line 116sos.pl
05.05.2026
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
... czytaj dalej
PODCAST || Tzw. pigułka gwałtu – jak reagować, gdy doświadczysz odurzenia lub jesteś jego świadkiem?
13.05.2025
▪️Czym tak naprawdę jest tzw. „pigułka gwałtu"?▪️Co powinno wzbudzić twój niepokój np. w klubie...
czytaj dalej