XI edycja biegu „Avon Kontra Przemoc” - zbieramy kilometry i walczymy z przemocą!

21.06.2020

Za każdy pokonany kilometr przez zarejestrowanych uczestników firma Avon przekaże 1 zł na rzecz Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ. Udział mogą wziąć wszyscy chętni bez względu na to, gdzie się znajdują. 

Z racji tego, że nie odbędzie się sprzedaż pakietów startowych, uruchomiona została także specjalna zbiórka, dzięki której każdy – biegacz, kibic czy sympatyk garwolińskiego biegu – może dołożyć swoją małą cegiełkę: https://zrzutka.pl/5uzgu5. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na sfinansowanie pomocy psychologicznej i prawnej, która udzielana jest osobom doświadczającym przemocy.

zrzutka

Coroczny bieg Avon Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie organizowany jest przez Stowarzyszenie Truchtacz.pl wspólnie z Centrum Kultury i Sportu w Garwolinie, a jego sponsorem jest Avon Operations Polska.  Więcej informacji o biegu dostępne jest na stronie www.bieg.truchtacz.pl oraz na profilu FB: www.facebook.com/AVONKontraPrzemoc

Zapraszamy do udziału!

Inne z kategorii

Pomoc psychologiczna dla doświadczających przemocy emocjonalnej (3/140/2022)

Pomoc psychologiczna dla doświadczających przemocy emocjonalnej (3/140/2022)

09.04.2025

 

Sylwia Kita, Dawid Pudło

Praca z osobą doświadczającą...

czytaj dalej
Premier Tusk wycofał  wniosek złożony przez Morawieckiego

Premier Tusk wycofał wniosek złożony przez Morawieckiego

01.02.2024

“Jak poinformował premier na konferencji prasowej, we wtorek 30 stycznia...

czytaj dalej

Newsletter Niebieskiej Linii

Dołącz do biuletynu Niebieskiej Linii i otrzymuj wszystkie bieżące informacje o akcjach, szkoleniach, wydarzeniach oraz nowych artykułach.