Pomagamy, jak umiemy!

   logo nl

 

Pomagamy, jak umiemy! 

(25.03.2019)  


55576523 2070112636621773 3796554053744328704 n

 Znajdź nas na: FacebookTwitterGoogle Bookmarks

 

 rosmm

 

Szanowni Państwo!

Czy wiecie, że ruszyła kolejna edycja programu "Pomagamy jak umiemy" marki Rossmann? W tym roku wszystkie punkty zebrane w ramach Klubu przełożą się na pomoc dla wybranych 250 organizacji charytatywnych w całej Polsce - w tym Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia (numer 24 na liście, dostępnej pod adresem https://www.rossmann.pl/pomagamy).

Każda złotówka wydana z kartą Klubu Rossmann przybliża nas do osiągnięcia celu, bowiem to dzięki Państwa zebranym punktom mamy szansę skuteczniej pomagać naszym podopiecznym! Państwa punkty mają MOC POMAGANIA! Stąd serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu. Więcej szczegółów pod adresem: https://www.rossmann.pl/pomagamy.

 

 rosmmo

 

... oraz zachęcamy do lektury!

Pomaganie, które daje siłę

ekspert radzi nZaakceptowanie faktu, że zawodowa codzienność w systemie pomocy osobom doświadczającym przemocy składa się z przyjemnych i trudnych doświadczeń, ma ogromne znaczenie i przynosi ulgę. Gdy będziemy się opierać na doświadczeniu, pogłębiać wiedzę, wyciągać wnioski z porażek, celebrować sukcesy, zyskamy siłę i zaufanie do siebie. Takie pomaganie może dać naszym klientom i klientkom siłę do zmiany, którą zapoczątkowali, przychodząc do nas po wsparcie.

Czytaj więcej...

Poświęcenie wypala

ekspert radzi nO zapobieganiu przewlekłemu stresowi i wypaleniu zawodowemu osób pracujących w zawodach usług społecznych dużo się mówi – i słusznie – w kontekście ich dobrostanu i zdrowia. Jednak profilaktyka jest ważna także z innego powodu – stres i wypalenie opiekunów może być przyczyną zaniedbywania podopiecznych, a nawet agresji wobec nich.

Czytaj więcej...

 

LOGO biale finansowanieNiebieska Akademia Warszawska

Zadanie pn. „Zapewnienie kompleksowej i interdyscyplinarnej pomocy specjalistycznej osobom i rodzinom dotkniętym przemocą" finansuje m.st. Warszawa. 

Dwumiesięcznik Niebieska Linia
--